Susitiksime „Kultūros naktyje“ 2018 m. birželio 15d. 18-23val.

Susitiksime „Kultūros naktyje“ 2018 m. birželio 15d. 18-23val.

Visus iš anksto informuojame, kad 2018 m. birželio 15d. vyks „Kultūros naktis“ ir mes lauksime Jūsų Igorio Kalinausko meno galerijoje 18-23val.

Igorio Kalinausko paroda „Rezultatas“

Retrospektyvinė tapybos paroda suteiks ne tik peno akims ir sielai, bet bus savotiška provokacija, kviečianti susimąstyti apie kiekvieno mūsų pasiektus rezultatus, realizuotus ar visgi taip ir neįgyvendintus norus.

Igorio Kalinausko (dar žinomo pseudonimu INK) paroda „Rezultatas“ pristato jo tapybos darbų retrospektyvą. Tuo pačiu tai provokacija žiūrovams, kviečianti susimąstyti apie jų pačių pasiektus rezultatus, realizuotus ar visgi taip ir neįgyvendintus norus. Galbūt šio dailininko istorija paskatins bent vieną iš parodos lankytojų pagaliau atskleisti vidinius resursus – būk tai piešimas, dainavimas ar bandelių kepimas.

Igoris Kalinauskas įdomus tuo, kad pradėjo tapyti būdamas 50-ies, neturėdamas akademinio išsilavinimo. Intensyviai dirbdamas jis sukūrė savitą tapybos stilių ir pristatė daugiau nei 30 parodų įvairiose pasaulio šalyse, yra išrinktas Rusijos Dailininkų sąjungos garbės nariu, Masareka Menų Akademijos Čekijoje, tarptautinės Vesuvian akademijos Italijoje nariu, apdovanotas Auksiniu Franco Kafkos medaliu (Čekija).

Šioje parodoje pristatoma dailininko kūryba yra savotiškas iššūkis žiūrovui – „Jei aš tai pasiekiau, ką gali padaryti tu, jeigu tikrai panorėtum? Kokį rezultatą parodytum tu?“

Igoris Kalinauskas – unikali asmenybė, netelpanti į standartinius rėmus. Jis – dailininkas, dainininkas, filosofas, psichologas, psichologinės-filosofinės pakraipos knygų, išleistų daugiau nei 200 000 tiražu šešiomis kalbomis, autorius, teatro režisierius. Igoris Kalinauskas savo gyvenimu liudija tai, kuo tvirtai tiki – žmogaus galimybės yra daug didesnės, nei įsivaizduojame.

Daugiau informacijos apie Igorį Kalinauską ir jo veiklą rasite

www.uigoria.ru/en/ink/

www.paintingsbyink.com